O NAS

allforbody

pomagamy spełniać marzenia

Wierzymy, że warto dbać o zdrowy tryb życia, szczególnie teraz, gdy żyjemy w pośpiechu, coraz częściej cierpimy na choroby cywilizacyjne, jesteśmy chronicznie zestresowani i ogarnia nas chaos informacyjny wokół zagadnień chociażby zdrowej diety.

NA CO MOŻESZ LICZYĆ W ALL FOR BODY

Imperdiet aliquet est vel nulla turpis eu consequat ullamcorper a egestas suspendisse faucibus eu velit, phasellus pulvinar lorem et libero et tortor, sapien nulla.

TRENING PERSONALNY 1-1

Będziesz spotykać się regularnie ze swoim trenerem, który zadba o bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń, zmotywuje Cię do pracy nad sobą i zainspiruje do prowadzenia zdrowego trybu życia.

PLAN TRENINGOWY

Otrzymasz plan treningowy skrojony na Twoje unikalne potrzeby. Otrzymasz ćwiczenia do wykonania w domu, a jeśli chcesz trenować również samodzielnie, to trener rozpisze dla Ciebie odpowiedni zestaw ćwiczeń.

PLAN DIETETYCZNY

Konsultacja dietetyczna to jeden z pierwszych kroków na drodze do zdrowego trybu życia. Otrzymasz precyzyjne pomiary swojego ciała, zalecenia żywieniowe, plan dietetyczny – a następnie będziemy monitorować Twoje postępy.

FIZJOTERAPIA

W razie potrzeby, w All for body otrzymasz również konsultację i zajęcia z fizjoterapeutą, który pomoże Ci odzyskać sprawność i zniwelować ból.

MASAŻE

Niektóre z naszych klubów posiadają w swojej ofercie masaże, dzięki którym rozluźnisz spięte mięśnie, zniwelujesz ból i poprawisz swoją sprawność.

Nasze ceryfikaty