Pomagamy spełniać marzenia

Wierzymy, że warto dbać o zdrowy tryb życia, szczególnie teraz, gdy żyjemy w pośpiechu, coraz częściej cierpimy na choroby cywilizacyjne, jesteśmy chronicznie zestresowani i ogarnia nas chaos informacyjny wokół zagadnień chociażby zdrowej diety.

Nasza recepta?

All for body to  kluby treningu personalnego, działająca w 2 lokalizacjach, tworzona przez pasjonatów i wykwalifikowanych specjalistów.

Trening bardzo personalny

All for body to sieć kameralnych klubów treningu personalnego, działająca w 6 lokalizacjach w całej Polsce, tworzona przez pasjonatów i wykwalifikowanych specjalistów.

Kameralne studio treningowe

Magia All for body tkwi w rodzinnej, kameralnej atmosferze każdego z naszych klubów. Nie lubimy tłumów, dlatego tu pracują głównie trenerzy ze swoimi podopiecznymi – takimi jak Ty.

Najwyższe standardy pracy

Nasi trenerzy przestrzegają wszystkich 100 zasad naszego Kodeksu Pracy Trenera, stale się kształcą i rozwijają po to, by móc osiągać ze swoimi podopiecznymi imponujące rezultaty.

Pomagamy zdobyć wymarzoną sylwetkę

Jeśli Twoim marzeniem jest wymarzona sylwetka, to jesteś w dobrych rękach. Nasi podopieczni mogą liczyć na szybkie i długotrwałe efekty – niezależnie czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, zbudowanie mięśni czy poprawa sylwetki.

Pomagamy odzyskać sprawność i zniwelować ból

Siedzący tryb życia wiąże się z wieloma bolesnymi komplikacjami, o których wie każdy, kto pracuje za biurkiem. Dobra wiadomość jest taka, że praca z naszym trenerem nie tylko pozwoli Ci poczuć ulgę szybko, ale też pomoże odzyskać sprawność i nauczy Cię, jak dbać o zdrowie na co dzień.

Na co możesz liczyć w All for body

Trening personalny 1-1

Będziesz spotykać się regularnie ze swoim trenerem, który zadba o bezpieczeństwo wykonywania ćwiczeń, zmotywuje Cię do pracy nad sobą i zainspiruje do prowadzenia zdrowego trybu życia.

Plan treningowy

Otrzymasz plan treningowy skrojony na Twoje unikalne potrzeby. Otrzymasz ćwiczenia do wykonania w domu, a jeśli chcesz trenować również samodzielnie, to trener rozpisze dla Ciebie odpowiedni zestaw ćwiczeń.

Plan dietetyczny

Konsultacja dietetyczna to jeden z pierwszych kroków na drodze do zdrowego trybu życia. Otrzymasz precyzyjne pomiary swojego ciała, zalecenia żywieniowe, plan dietetyczny – a następnie będziemy monitorować Twoje postępy.

Fizjoterapia

W razie potrzeby, w All for body otrzymasz również konsultację i zajęcia z fizjoterapeutą, który pomoże Ci odzyskać sprawność i zniwelować ból.

Masaże

Niektóre z naszych klubów posiadają w swojej ofercie masaże, dzięki którym rozluźnisz spięte mięśnie, zniwelujesz ból i poprawisz swoją sprawność.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY TRENING

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening z trenerem personalnym All for body i rozpocznij swoją przemianę!

WYBIERZ SWÓJ KLUB