Skip to main content

All for body Kraków - Zabłocie

XXS Gym Zabłocie 24 to klub fitnessowy z którym nawiązaliśmy współpracę,  aby dotrzeć bliżej naszych podopiecznych. Zlokalizowany w samym centrum Krakowa, który skupia się na zapewnieniu swoim klientom kompleksowej opieki nad ich zdrowiem i kondycją. Oferta treningowa skierowana jest do osób w każdym wieku i o różnym stopniu zaawansowania w treningach. Jego powierzchnia jest równa 600 m2. Klub oferuje aż 5 różnych stref treningowych, aby sprostać potrzebom wszystkich podopiecznych.

Jeśli chodzi o trening siłowy, to trafisz tam do Strefy Maszyn Siłowych oraz Strefy Wolnych Ciężarów. 

Lubisz treningi funkcjonalne? Świetnie, bo my też! Zapraszamy do naszej Strefy Funkcjonalnej, gdzie znajdziesz pełen zestaw sprzętu do tego typu treningów.

Chcesz poprawić swoją wytrzymałość i kondycję? To świetnie, ponieważ w Strefie Cardio znajdziesz sprzęt do treningu tlenowego. Dzięki temu będziesz mógł poprawić swoją wydolność oraz spalić dodatkowe kalorie.

W XXS GYM czekają na Ciebie wykwalifikowani trenerzy z teamu ALL FOR BODY oraz bogaty wybór sprzętu treningowego. Przyjdź i przekonaj się sam, że trening w tym klubie to najlepszy wybór dla Twojego zdrowia i samopoczucia

W tym klubie znajdziesz nowoczesny sprzęt fitness oraz przestronne, klimatyzowane sale treningowe, które zapewnią Ci wygodne i efektywne treningi. Dla osób, które chcą skorzystać z treningów personalnych, mamy do dyspozycji wykwalifikowanych trenerów, którzy pomogą Ci osiągnąć zamierzone cele.

W klubie XXS Gym Zabłocie 24 jest duży nacisk na higienę i czystość. Wszystkie nasze sale treningowe oraz sprzęt są regularnie dezynfekowane, aby zapewnić podopiecznym bezpieczne i higieniczne warunki treningowe.

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING, W PROMOCYJNEJ CENIE

Gdzie znajduje się klub?

Nasz zespół

KONRAD RZĄSA

Trener Personalny

Jak wygląda klub?

Cennik Usług i Karnetów

ZOBACZ CENNIK

Skontaktuj się z nami

Numer telefonu do klubu
+48 531 768 038

Adres email:

arekptaszkowski@gmail.com

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING, W PROMOCYJNEJ CENIE

Zapisz się przez formularz, aby otrzymać zaproszenie na pierwszy trening, w promocyjnej cenie, z trenerem All for body. Rozpocznij swoją przemianę już dziś!

ZAPISZ SIĘ TERAZ