All for body Kraków - Śródmieście

All for body Park Jordana zlokalizowane jest przy Aleja 3 Maja 11A (na terenie Parku Jordana w budynku kawiarnii Orgaic Coffee and More)

Co nas wyróżnia?

Zdecydowanie atmosfera! Do każdego podchodzimy indywidualnie, ale oprócz specjalistycznej wiedzy dostaniesz od nas dużo pozytywnej energii.

Mamy bzika na punkcie zdrowia, ale i dobrego samopoczucia oraz work-life balance. Stale poszerzamy swoją wiedzę, którą chętnie się dzielimy, a nasze serca tym bardziej rosną, gdy widzimy efekty naszych podopiecznych.

Co u nas znajdziesz?

Kameralne studio treningu personalnego. Musisz wiedzieć, że nie jesteśmy dla osób, które szukają dużej przestrzeni i całej gamy sprzętów. Mamy świadomość, że nie każdy mężczyzna od razu się podciąga, a nie każda kobieta wykonuje idealny przysiad. Jesteśmy miejscem stworzonym dla osób, które zaczynają swoją przygodę z siłownią albo chcą ją kontynuować w miejscu klimatycznym, pozbawionym tłumów i zbędnego nadęcia!

Trenerów personalnych, którzy dostosują plan do Twoich potrzeb. Pierwszy trening polega na wykonaniu testów, które pokazują w jakiej kondycji jesteś, na czym powinieneś skupić się w pierwszej kolejności oraz czy Twój trening powinien zawierać aspekty fizjoterapeutyczne. Nie martw się, trenerzy wiedzą kiedy Cię zmotywować i docisnąć, a kiedy odpuścić.

Dietetyków, którzy w prosty sposób pomogą Ci zrozumieć jak Twój sposób żywienia może wpływać na osiągnięcie zamierzonych celów oraz wytłumaczą fizjologię organizmu w taki sposób, że dieta przestanie być kojarzona z wyrzeczeniami i zakazami. Możesz także skonsultować się z dietetykiem klinicznym, który przygotuje dietę specjalistyczną pod kątem konkretnych schorzeń lub chorób dietozależnych.

Fizjoterapeutów, których ręce leczą. Zajmują się prostymi do rozpracowania napięciami jak i tymi trudnymi przypadkami, gdzie trzeba dogłębnie poszukać przyczyny, a nie tylko zająć się skutkiem. Tak pokrótce, jeśli masz: szumy w uszach, zgrzytasz zębami, boli Cię kark, odcinek lędźwiowy lub piersiowy kręgosłupa, masz problem z garbieniem się, skręciłeś kostkę, boli Cię kolano, masz migreny, chcesz przygotować się do ciąży i porodu, albo czujesz że dopada Cię stres i potrzebujesz chwilę relaksu to nasz gabinet stoi otworem.

Jak widać, podchodzimy holistycznie do sprawy. Możesz u nas korzystać z jednej usługi albo dać się poprowadzić całościowo. Nasi podopieczni doceniają kompleksowość usług, zwłaszcza, że specjaliści konsultują się między sobą, aby na daną osobę stworzyć plan idealny.

Przyjdź na pierwszy trening, w promocyjnej cenie,  z trenerem personalnym All for body

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING, W PROMOCYJNEJ CENIE

Gdzie jesteśmy?

Wszystkie treningi odbywają się w studio treningowym All for Body Al. 3 maja 11A , 30-062 Kraków. 

Nasz zespół

Katarzyna Kaleta

Trener personalny / Manager

Klaudia Prusak

Trener Personalny

Daniel Miska

Trener Personalny / Trener przygotowania motorycznego

Dawid Przewoźnik

Trener Personalny

Aleksandra Włodarczyk

Trener Personalny / Dietetyk

Sebastian Pawlikowski

Trener Personalny

Wojciech Twardzik

Trener personalny / Manager

Cennik Usług

ZOBACZ CENNIK

Skontaktuj się z nami

Numer telefonu do klubu
+48 531 768 038

Adres email:

allforbodykrk@gmail.com

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING, W PROMOCYJNEJ CENIE

Zapisz się przez formularz, aby otrzymać zaproszenie na pierwszy trening, w promocyjnej cenie, z trenerem All for body. Rozpocznij swoją przemianę już dziś!

ZAPISZ SIĘ TERAZ