All for body Kraków - Prądnik Czerwony

All for body Prądnik, potocznie Quattro, ponieważ znajdujemy się w kompleksie korporacyjnym Quattro Business Park przy alei Bora Komorowskiego 25 D.

Co nas wyróżnia?

Zdecydowanie atmosfera! Do każdego podchodzimy indywidualnie, ale oprócz specjalistycznej wiedzy dostaniesz od nas dużo pozytywnej energii.

Mamy bzika na punkcie zdrowia, ale i dobrego samopoczucia oraz work-life balance. Stale poszerzamy swoją wiedzę, którą chętnie się dzielimy, a nasze serca tym bardziej rosną, gdy widzimy efekty naszych podopiecznych.

Co u nas znajdziesz?

Kameralne studio treningu personalnego. Musisz wiedzieć, że nie jesteśmy dla osób, które szukają dużej przestrzeni i całej gamy sprzętów. Mamy świadomość, że nie każdy mężczyzna od razu się podciąga, a nie każda kobieta wykonuje idealny przysiad. Jesteśmy miejscem stworzonym dla osób, które zaczynają swoją przygodę z siłownią albo chcą ją kontynuować w miejscu klimatycznym, pozbawionym tłumów i zbędnego nadęcia!

Trenerów personalnych, którzy dostosują plan do Twoich potrzeb. Pierwszy trening polega na wykonaniu testów, które pokazują w jakiej kondycji jesteś, na czym powinieneś skupić się w pierwszej kolejności oraz czy Twój trening powinien zawierać aspekty fizjoterapeutyczne. Nie martw się, trenerzy wiedzą kiedy Cię zmotywować i docisnąć, a kiedy odpuścić.

Dietetyków, którzy w prosty sposób pomogą Ci zrozumieć jak Twój sposób żywienia może wpływać na osiągnięcie zamierzonych celów oraz wytłumaczą fizjologię organizmu w taki sposób, że dieta przestanie być kojarzona z wyrzeczeniami i zakazami. Możesz także skonsultować się z dietetykiem klinicznym, który przygotuje dietę specjalistyczną pod kątem konkretnych schorzeń lub chorób dietozależnych.

Fizjoterapeutów, których ręce leczą. Zajmują się prostymi do rozpracowania napięciami jak i tymi trudnymi przypadkami, gdzie trzeba dogłębnie poszukać przyczyny, a nie tylko zająć się skutkiem. Tak pokrótce, jeśli masz: szumy w uszach, zgrzytasz zębami, boli Cię kark, odcinek lędźwiowy lub piersiowy kręgosłupa, masz problem z garbieniem się, skręciłeś kostkę, boli Cię kolano, masz migreny, chcesz przygotować się do ciąży i porodu, albo czujesz że dopada Cię stres i potrzebujesz chwilę relaksu to nasz gabinet stoi otworem.

Jak widać, podchodzimy holistycznie do sprawy. Możesz u nas korzystać z jednej usługi albo dać się poprowadzić całościowo. Nasi podopieczni doceniają kompleksowość usług, zwłaszcza, że specjaliści konsultują się między sobą, aby na daną osobę stworzyć plan idealny.

Przyjdź na pierwszy trening, w promocyjnej cenie,  z trenerem personalnym All for body

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING, W PROMOCYJNEJ CENIE

Gdzie jesteśmy?

Wszystkie treningi odbywają się w studio treningowym All for Body na Prądniku Czerwonym: Bora-Komorowskiego 25, 31-476 Kraków

Nasz zespół

Kuba Nowak

Trener Personalny

Pamela Gubernat

Fizjoterapeuta, Trener Medyczny

Arek Ptaszkowski

Menadżer, Trener Personalny

Dominik Domagała

Trener Personalny

Marcin Fiedorczyk

Fizjoterapeuta, Trener Medyczny

Katarzyna Czornij

Trener Personalny, Dietetyk

Jan Dąbrowski

Fizjoterapeuta, Trener Medyczny

Patryk Czornij

Trener Personalny

Aleksandra Włodarczyk

Fizjoterapeuta, Trener Medyczny

Jak wygląda nasz klub?

Cennik Usług i Karnetów

ZOBACZ CENNIK

Skontaktuj się z nami

Numer telefonu do klubu
+48 531 768 038

Adres email:

arekptaszkowski@gmail.com

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING, W PROMOCYJNEJ CENIE

Zapisz się przez formularz, aby otrzymać zaproszenie na pierwszy trening, w promocyjnej cenie, z trenerem All for body. Rozpocznij swoją przemianę już dziś!

ZAPISZ SIĘ TERAZ