All for body Gdańsk - Wrzeszcz

All For Body Gdańsk Wrzeszcz, to kameralne studio treningów personalnych, znajdujące się przy ul Partyzantów 8 w samym sercu wrzeszcza, w apartamentowcu Quattro Towers, tuż za CH Manhattan.

W naszym studio, skupiamy się na holistycznym podejściu do naszych podopiecznych, mając na uwadze każdy aspekt ich zdrowia, dlatego też usługi treningów personalnych uzupełniamy przeglądami u naszych fizjoterapeutów oraz dbamy o odpowiednią regenerację, zapewniając masaże. 

All For Body, to miejsce, gdzie dbamy o szczególną atmosferę, by każdy z ćwiczących czuł rodzinną atmosferę. Pracujemy w świetnym zgranym zespole, który uzupełnia się wiedzą i doświadczeniami. 

All For Body w Gdańsku istnieje od 3 lat, a od 8 lat w Polsce. Przez te lata wypracowaliśmy najwyższe standardy pracy. Nasi Specjaliści są odpowiednio wyselekcjonowani i świetnie przygotowani do pracy, a o ich kompetencje dbamy poprzez organizowanie ciągłych szkoleń i kursów, co daje gwarancję bezpiecznego osiągnięcia celów treningowych. Nie jesteśmy dużą sieciową siłownią, w której każdy jest anonimowy.

Przyjdź na PIERWSZY TRENING W PROMOCYJNEJ CENIE z trenerem personalnym All for body

ZAPISZ SIĘ NA TRENING W PROMOCYJNEJ CENIE

Gdzie jesteśmy?

Wszystkie treningi odbywają się w studio treningowym All for Body we Wrzeszczu: Partyzantów 8, 80-254 Gdańsk

Nasz zespół

Adam

Marcin

Jak wygląda nasz klub?

Cennik

ZOBACZ CENNIK

Skontaktuj się z nami

Numer telefonu do klubu
+48 730 741 309

Adres email
wrzeszcz@allforbody.com

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING W PROMOCYJNEJ CENIE

Zapisz się przez formularz, aby otrzymać zaproszenie na pierwszy TRENING W PROMOCYJNEJ CENIE z trenerem All for body. Rozpocznij swoją przemianę już dziś!

ZAPISZ SIĘ TERAZ