All for body Gdańsk - Wrzeszcz

All For Body Gdańsk Wrzeszcz, to kameralne studio treningów personalnych, znajdujące się przy ul Partyzantów 8 w samym sercu wrzeszcza, w apartamentowcu Quattro Towers, tuż za CH Manhattan.

W naszym studio, skupiamy się na holistycznym podejściu do naszych podopiecznych, mając na uwadze każdy aspekt ich zdrowia, dlatego też usługi treningów personalnych uzupełniamy przeglądami u naszych fizjoterapeutów oraz dbamy o odpowiednią regenerację, zapewniając masaże. 

All For Body, to miejsce, gdzie dbamy o szczególną atmosferę, by każdy z ćwiczących czuł rodzinną atmosferę. Pracujemy w świetnym zgranym zespole, który uzupełnia się wiedzą i doświadczeniami. 

All For Body w Gdańsku istnieje od 3 lat, a od 8 lat w Polsce. Przez te lata wypracowaliśmy najwyższe standardy pracy. Nasi Specjaliści są odpowiednio wyselekcjonowani i świetnie przygotowani do pracy, a o ich kompetencje dbamy poprzez organizowanie ciągłych szkoleń i kursów, co daje gwarancję bezpiecznego osiągnięcia celów treningowych. Nie jesteśmy dużą sieciową siłownią, w której każdy jest anonimowy.

Przyjdź na pierwszy bezpłatny trening z trenerem personalnym All for body

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY TRENING

Gdzie jesteśmy?

Wszystkie treningi odbywają się w studio treningowym All for Body we Wrzeszczu: Partyzantów 8, 80-254 Gdańsk

Nasz zespół

Aga

Adam

Filip

Kasia

Marcin

Jak wygląda nasz klub?

Cennik

ZOBACZ CENNIK

Skontaktuj się z nami

Numer telefonu do klubu
+48 727 934 029

Adres email
wrzeszcz.recepcja.afb@gmail.com

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY BEZPŁATNY TRENING

Zapisz się przez formularz, aby otrzymać zaproszenie na pierwszy BEZPŁATNY trening z trenerem All for body. Rozpocznij swoją przemianę już dziś!

ZAPISZ SIĘ TERAZ