All for body Gdańsk - Przymorze

All For Body Gdańsk Przymorze, to kameralne studio treningów personalnych, znajdujące się przy ul Kołobrzeskiej 16a, ok 300 m od “zagłębia” korporacyjnego Alchemia i ok 600 m  od Olivia Business Centre.

W naszym studio, skupiamy się na holistycznym podejściu do naszych podopiecznych, mając na uwadze każdy aspekt ich zdrowia, dlatego też usługi treningów personalnych uzupełniamy przeglądami u naszych fizjoterapeutów oraz dbamy o odpowiednią regenerację, zapewniając masaże. 

All For Body, to miejsce, gdzie dbamy o szczególną atmosferę, by każdy z ćwiczących czuł rodzinną atmosferę. Pracujemy w świetnym zgranym zespole, który uzupełnia się wiedzą i doświadczeniami. 

All For Body w Gdańsku istnieje od 3 lat, a od 8 lat w Polsce. Przez te lata wypracowaliśmy najwyższe standardy pracy. Nasi Specjaliści są odpowiednio wyselekcjonowani i świetnie przygotowani do pracy, a o ich kompetencje dbamy poprzez organizowanie ciągłych szkoleń i kursów, co daje gwarancję bezpiecznego osiągnięcia celów treningowych. Nie jesteśmy dużą sieciową siłownią, w której każdy jest anonimowy.

Przyjdź na PIERWSZY TRENING W PROMOCYJNEJ CENIE z trenerem personalnym All for body

ZAPISZ SIĘ NA TRENING W PROMOCYJNEJ CENIE

Gdzie jesteśmy?

Wszystkie treningi odbywają się w studio treningowym All for Body na Przymorzu: Kołobrzeska 16A, 80-394 Gdańsk

Nasz zespół

Arek Ptaszkowski

Piotr Fejdasz

Izabela Madziar

Bartosz Rudzki

Krzysztof Mielcarek

Laura Wiśniewska

Magda Semrau

Paweł Fejdasz

Paweł Grobelny

Jak wygląda nasz klub?

Cennik

ZOBACZ CENNIK

Skontaktuj się z nami

Numer telefonu do klubu
+48 533 321 402

Adres email
przymorze@allforbody.com

ZAPISZ SIĘ NA PIERWSZY TRENING W PROMOCYJNEJ CENIE

Zapisz się przez formularz, aby otrzymać zaproszenie na pierwszy TRENING W PROMOCYJNEJ CENIE, trening z pełną diagnostyką Twojego ciała z trenerem All for body. Rozpocznij swoją przemianę już dziś!

ZAPISZ SIĘ TERAZ